Loading... Please wait...

Eye Tracking - Real Eye

  • Resim 1
Fiyat:
Ürün Alım için : sales@troykamed.com


Ürün tanımı

RealEye görüntüleme sistemleri MR' da göz takip mekanizması çözümü sunmaktadır. Bu cihazlar video bazlı çalışabilen cihazlarla uyum içinde çalışabilirler. Bu sayede görüntülü sunum ve göz takibi yapılabilmektedir.

RE-5701 ve RE-5721

LCD bazlı çalışan sunum cihazı RE-5071 fiber optik ışıklandırma ile birlikte çalışarak hastanın görüntülerini projeksiyon ekranına verilmesini sağlar. RE-5071 sadece birkaç saniye içinde kurulabildiği için uzak mesafeli kamera sistemlerinde oluşan gecikme sorunun yaşanmasını engeller. Ayrıca RE-5071 tamamen cam ve plastik maddeden oluştuğu için gürültü ve güvenlik sorunları yaşanmaz.

RE-4601/4621 ve RE-4701/4721

İki gözün aynı anda çekimi yapılacağı zaman RE-4600/4700 göz görüntüleme cihazları SV-7021 ile kombine edilebilir ve sürekli olarak görüntüleme işlemi devam ettirilebilir. Son derece üstün seviyede dizayn edilmiş fiber optik gözlük ve göz monitörü sayesinde limitli zamanda yapılması gereken işlemlerde tercih edilen bir üründür. MR uyumlu cam ve plastik maddeden üretildiği için manyetik alanla alakalı herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.


Katalog