Loading... Please wait...

Görsel fMRI Sistemi - Silent Vision

  • Resim 1
  • Resim 2
  • Resim 3
  • Resim 4
Fiyat:
sales@troykamed.com


Ürün tanımı

Görsel Çözümler

SilentVision görsel sunum için üretilmiştir. 9.4 Tesla değerlerine kadar çalışabildiği dünya çapında kanıtlanmıştır. Avotec görüntülü sunum işlemi için tercih edilebilecek cihazları sunmaktadır.


SV-5400

SV-5400 LCD sunum cihazı ekonomik bakımdan sizin ihtiyaçlarınızı performansta veya kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşamadan karşılamaktadır. SV-5400 birleştirilmiş (NTSC/PAL) sunum cihazı olduğu için film yansıtmada veya VGA dönüştürücü kullanarak MR görüntülerini yansıtmada son derece kullanışlıdır. 5400 sunum cihazı MR'ın yanına monte edilebilir ve manyetik alandan etkilenmemektedir.

SV-6011

SV-6011 özellikle MR ile beraber çalışması için dizayn edilmiştir. Özel bir dalga boyuna ve lens mekanizmasına ihtiyaç duymamaktadır. XVGA çözünürlüğü (1024x768), GUI ile ayarlanabilen renk kalibrasyonu ve elektrikle kapanabilme formatı cihazın ayırt edici özellikleridir. Reklamsal olarak kullanılan sunum makinelerinin aksine, lens parlaklığı MR ortamına uyumludur. Bunun sayesinde istenilen görüntü taşkınlık veya karartı olmadan elde edilmektedir.

SV-7021

SV-7021 fiber optik gözlükleri dünya üzerindeki en etkileyici görüntüleme sistemidir. Bütün cam ve plastik düzeneklerle MR' la birlikte çalışmaya uygundur. Bunun sayesinde herhangi bir gürültü oluşturmadan manyetik alanda çalışabilmektedir. Birbirinden bağımsız monte edilebilir 3 ekseni sayesinde sabit optik düzeni sağlayabilmektedir. Doğrulama mekanizması her hasta için uygun şekilde çalışmasını sağlamaktadır. GUI ara yüzü ve elektronik objektif kapağı sayesinde en net görüntünün alınmasını sağlamaktadır.


Katalog