Loading... Please wait...

MR Uyumlu Görsel ve Ses Sistemi - Cinema Vision

  • Resim 1
Fiyat:
Ürün Alım için : sales@troykamed.com


Ürün tanımı

Sanal Bağlantı Kumanda Merkezi

Cinema Vision kontrol mekanizması hem hasta için hem de cihazı kullanan kişi için son derece kullanışlıdır. Hasta ve tekniker arasında iki yönlü bağlantı ve daha birçok ayrıcalık sağlamaktadır.

Düzgün ve Rahat Kullanım

Cinema Vision'un ses ve görüntü kafalığı kalite olarak en iyiyi sunmakla beraber kafa koiline uyumludur.

MR Sürecini Eğlence Haline Getirmek

Hastanın MR tecrübesini sıkıntıdan çok eğlence haline getiren CinemaVision 3 boyutlu çok yönlü bir sisteme sahiptir. Televizyon, DVD ve CD ile film izlemeyi sağlayabilmesi ve radyo dinleyebilme imkanının olması sayesinde MR sırasında çıkan sesleri en az miktarda duymayı sağlayarak hastaya konfor sağlamaktadır. Kafa MR'ı sırasında koille uyumlu olduğu için ve manyetik alan etkileşimi olmadığı için hastayı rahatsız etmemektedir.

Hastalar İçin Yeni Bir Rahatlık Ufku

Kalite ve gerçeklik sağlamasıyla beraber, bu işi konforlu bir hale getirmesi CinemaVision'un en büyük avantajıdır. 62 inch büyüklüğündeki ekran hastadan 5.5 feet uzaklıkta bulunmaktadır. Hasta büyük ekranda film keyfini yaşarken doğabilecek sıkıntıları da minimum seviyeye indirmektedir.

Hastanın Rahatlığı İçin Yepyeni Bir Standart

Ayarlanabilir ses ve görüntü kafalığın hafif ve ayarlanabilir olması hasta için rahatlık sağlamaktadır. LaserLink teknolojisi ile yükleme işi sadece birkaç dakika almaktadır. Ek olarak kabloya ve filtreye ihtiyaç duyulmamaktadır. Hasta için ayrıca rahatça ayarlanabilir.

 

Katalog